Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Dominika

Přidáno: 16. ledna 2024

• chuť
  • vůně
  • praktičnost
  • krásné balení
  • pevné nehty
  • lesklé vlasy

Za prvé nejvíc fandím praktickému balení - nemusím nic rozmíchávat, špinit skleničku a ničím se zdržovat a můžu si produkt kamkoliv vzít. Chuť je výborná, moc mi chutná. Na druhou stranu, ekologické hledisko je asi nic moc, ale u mě vyhrává praktičnost. Co se týká výsledků, tak je asi brzo hodnotit, ale méně se mi lámou nehty a mám trochu lesklejší vlasy.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 16. ledna 2024

• denní dávka 25ml v ampulce
  • změna již po týdnu užívání
  • přírodní látky ve špičkové kvalitě
  • tekutá forma - jednoduché použití
  • chuť
  • pohodlné při cestách
  • není co napsat, se vším velká spokojenost

Doporučuji Collagen Beauty Shots, tekutá forma mořského kolagenu a dalších prémiových ingrediencí, příjemná chuť bez nutnosti zapíjet, denní dávka v ampulce, skvělé na cesty. Již po týdnu byla má pokožka hladká, bez šupinek, hydratovaná a nejvíce jsem změnu pocítila na nehtech, které jsou pevnější. Ráda si dopřeji další kúru.

Zerex Extralong 12 kapslí

Zerex Extralong 12 kapslí

Přidáno: 15. ledna 2024

• Účinek hodinu po užití
  • Přírodní složení

Manželovi jsem produkt zakoupila jako překvapení, protože jsem chtěla něco, co nám pomůže prodloužit naše společné okamžiky. A musím říct, že v tomto směru nás Extralong nadchl.
Jedna tableta, užitá 60 minut před pohlavním stykem, a účinky jsou znát.

KOENZYM Q10 60 mg 60 kapslí

KOENZYM Q10 60 mg 60 kapslí

Ověřený zákazník Nef de Santé Ověřený zákazník

Přidáno: 15. ledna 2024

Zakoupeno v Nef de Santé

místo výběru velmi dostupné, vyřizování objednávky dobré, cena příjemná

• Není cítit po rybině.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 14. ledna 2024

• design
  • konzistence
  • příchuť

Uvítala bych více příchutí (např. malina, jahoda), protože tato mi úplně nesedla. Konzistence byla příjemná, taková sirupová. V kombinaci s užíváním krémů jsem cítila zlepšení pleti, ale dokázala bych to lépe posoudit po delším užívání, než měsíc. Design krabičky a ambulí byl moderní a moc se mi líbil.

Ověřený zákazník Testuj.to Žaneta

Přidáno: 14. ledna 2024

• Chuť
  • Snadné uskladnění v kabelce během dne nebo cestování
  • Okamžitá příprava
  • Více mi rostou nehty
  • Mám pocit, že se mi malinko začaly mastit vlasy

Balení působí moc hezky, forma drinku mi hrozně vyhovuje, jelikož je snadná, připravena k okamžitému užití. Můžu si tak dávku kolagenu vychutnat i v autě celou do práce. Když jedu na tři dny pryč, snadno si do kufru hodím tři lahvičky.
Po 3 týdnech vidím zlepšení na nehtech, rostou rychleji. Pleť je malinko hydratovanější, není zašedlá.
Trošku více se mi mastí vlasy, ale to může být způsobeno něčím jiným. V kúře budu pokračovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Přidáno: 13. ledna 2024

• dávkování v ampuli
  • nemusí se zapíjet
  • příjemná chuť

Balení obsahuje 30 ampulí, které při užívání 1x denně (nejlépe jako součást ranního rituálu) vystačí na 1 měsíc. Ampule je praktická i do kabelky na cestu, kdy tekutá forma kolagenu nevyžaduje zapíjení. Pomerančovo-citrusová příchuť je příjemná. Po několika dnech užívání pociťuji zlepšení kvality vlasů, pevnější nehty, svěží, pevnou, hydratovanou a prozářenou pleť.
Každodenní rutina obohacená o vitaminy pak snižuje únavu.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

Přidáno: 12. ledna 2024

• větší hydratace pleti
  • .

Hned na první pohled je výrazně viditelná lepší hydratace pokožky pleti , díky pravidelnému užívání dávek od Skinexpert by Dr. Max Collagen Beauty Shots 30x25 ml . Velmi dobře přípravek pomáhá i ke zlepšení kvality vlasů akvality nehtů. Vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Naděžda

Přidáno: 12. ledna 2024

• každá dávka zvlášť

Collagen Beauty Shots je kolagenov nápoj, které slibují posílit a zlepšit pleť, vlasy a nehty.
. Nápoj má příjemnou chuť a není příliš sladký. Lze ho pohodlně vypít přímo z lahvičky.
Co se týče účinků na pleť, musím říct, že jsem si všimla zlepšení. Moje pleť se zdá být hydratovanější a pružnější. . Co se týče vlasů a nehtů. Moje vlasy se zdají být silnější a méně lámavé. Mým nehtům se však daří lépe, jsou pevnější a rychleji rostou.
Dalším důležitým faktorem je rychlost účinku.
Cena je sice vyšší, ale pokud si ceníte kvality, může to být dobrá investice. Rozhodně doporučuji .

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

Přidáno: 11. ledna 2024

• Konzistence
  • Praktické balení
  • Složení

Collagen mě baví užívat, díky jednoduchosti užívání. Jen si vemu lahvičku, protřepu a vypiju. Nemusím nic dávkovat a míchat. Lahvičky mohu vzít s sebou do kabelky. Tak že za mě velmi praktické balení. Konzistence collagenu je za mě dobrá, vůně a chuť příjemná. Doporučuji.

Cemio Kamzík 150 kapslí

Cemio Kamzík 150 kapslí

Ověřený zákazník Alza.cz Josef

Přidáno: 11. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Splnil naše očekávání, máme zkušenosti z minulosti.

Viz výše.

Ověřený zákazník Fitnessdk Milan

Přidáno: 10. ledna 2024

Zakoupeno v Fitnessdk

• Výborná chuť, rozpustnost

Přidáno: 10. ledna 2024

• Funguje a dobře chutná

S klidným svědomím doporučuju! Po dlouhé době pitelný kolagen, který je na trhu k mání. I když je vyroben z ryb, tak typickou rybí pachuť jsem fakt necítila. Dokonce mi neskutečně chutná. Už ho nějakou dobu poctivě piju, vždy ráno, hned když přijdu do práce - je to takový můj rituál a ač je to jen pět dní v týdnu, tak účinek jsem na sobě fakt pocítila. Skutečně je to na vlasech i nehtech vidět. Moc děkuju!!! :-)

Ověřený zákazník Fitnessdk Tomáš Kiml

Přidáno: 9. ledna 2024

Zakoupeno v Fitnessdk

• Velmi silný a účinný kolagen, takže stačí jen 1 odměrka denně, ve vodě se dobře rozpouští, ale zkusil jsem nasypat do pusy i v sypké podobě a nedusí. Příchuť není nikterak agresivní, ale spíš jemnější.
  • Nevýhody se mi hledají jen těžko, možná je to jeho vyšší cena, která může být vykompenzovaná kvalitou. A tím, jak se dávkuje méně, vydrží stejně nebo i více, jak jiné kolageny.

Od firmy Titanus jsem vyzkoušel nejdříve vepřový kolagen, a když byl novinkou hovězí, tak i ten. Proto jsem si nemohl nechat ujít vyzkoušení i mořského kolagenu. Oproti oběma předchozím je mořský kolagen ochucený, takže se dá použít i jako samostatný osvěžující nápoj kdykoli během dne (vyzkoušel jsem jak se studenou vodou na osvěžení, tak s teplou vodou na způsob čaje - ne vroucí). Co se účinků týká, zatím jsem za to nejlepší považoval hovězí kolagen, tento mořský je (jak to za krátkou chvíli užívání sleduji) stejně účinný, možná o chlup lepší.

MOVit Dr. Booster 60 tablet

MOVit Dr. Booster 60 tablet

Slezy88 Slezy88

Přidáno: 9. ledna 2024

• Vůbec to nefunguje!
  • Chuť
  • Vzhled tablet ( docela děsivý..)

Vůbec to nefunguje!
No nechci být zlý takže 50%
Sice to se mnou vůbec ale vůbec nic nedělá ale tak trošku jsem to čekal..
Já co si můžu dát 4. kafe a nic to se mnou také nedělá.. No hold jsem speciální matroš.. :-)

P.S. Dal jsem si i 3. tabletky a nic... NEchápu. Spím jak dudek..

Novy Dědek Kořenář Zeměžlučová směs 12K 200 ml

Novy Dědek Kořenář Zeměžlučová směs 12K 200 ml

Ověřený zákazník Novysro Ověřený zákazník

Přidáno: 7. ledna 2024

Zakoupeno v Novysro

Vždy mi pomůže v případě nevolnosti, při nadýmání. Úžasný produkt.

Roman Mucek Roman Mucek

• Skvělá chuť
  • Nejlepší forma kolagenu
  • Funkční
  • Snadné dávkování jednou denně
  • Výborná rozpustnost
  • Mořský zázrak

Nejlepší forma kolagenu pro všechny co ho mají nedostatek, nebo pro všechny se zvýšenou potřebou kolagenu. Já jsem se díky kolagenu zbavil bolesti kolen a proto mohu jednoznačně doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Vzhled
  • Chuť

Velice oceňuji atraktivní a luxusní vzhled samotného collagenu v tekuté formě. Collagen je moc hezký i jako dárek. Užíváni je jednou denně před jídlem, chuť je velice osvěžující a příjemná. Pociťují hydrataci pokožky po užíváni. Určitě zakoupím znovu.

Nu Skin Pharmanex TR90 Complex F 120 kapslí

Nu Skin Pharmanex TR90 Complex F 120 kapslí

Přidáno: 5. ledna 2024

(naposledy upraveno 1. února 2024)

• Zahání chuť na sladké.
  • Rozhodně po něm nezhubnete.
  • Šíleně vysoká cena.

Bohužel jsem uvěřila sociálním sítím (IG), kde vychvalují tento produkt do nebe s tím, že po něm krásně zhubnete. Produkt by měl údajně zahánět hlad, chuť na sladkosti a podporovat spalování tuků. Complex F jsem užívala 2 měsíce, přesně podle návodu (4x denně 1 kapsli 20 min. před jídlem) a zhubla jsem kilo, což je pohyblivá váha. Je to podvod na lidi a chyták na peníze! Nepociťovala jsem ani příval energie, ani to, že se budu celkově cítit lépe. Jediné, co u mě fungovalo, byla snížená chuť na sladkosti a kávu. Za sebe tedy rozhodně nedoporučuju, je to drahý špás a akorát výdělek pro influencery (kteří slibují ztrátu min. 2 kil a více během měsíce bez jojo efektu). A ještě podotýkám, že nejsem žádná matrona, při váze 72 kg jsem plánovala zhubnout max. 4-5 kilo, což se s tímto produktem v žádném případě nestalo.

P. S. A slečna, která Nuskin na IG ještě před měsícem vychvalovala do nebe, nějak rychle po zveřejnění této recenze najednou s Nuskinem ukončila spolupráci. No proč asi? Do této doby nikde žádná negativní recenze na Complex F nebyla...

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]